Bazény

Využití bazénů:


Pod širým nebem

Bazén není všední, nudně praktická věc. Je to vaše soukromá dovolená, luxus nerušeného odpočinku, který bude patřit jen vám. Zapomeňte na chvíli na všechny technické detaily a přemýšlejte o tom, jaké jsou vaše sny a co byste si opravdu přáli. Bazén na zahradě, na terase, nebo dokonce na střeše vašeho domu? Kde si ho užijete nejlíp a kde se bude vyjímat? A jakou by měl mít barvu? Rozhlédněte se a představte si, kde na něj bude dopadat nejvíc slunečního světla. Vyberte to nejlepší umístění, a pokud si pořád nejste jisti, poraďte se s námi. V našem showroomu uvidíte bazény ze všech materiálů a v různých provedeních.  Společně vybereme ten, který nejlépe doplní právě váš domov.

Vnitřní

Vysnili jste si bazén v interiéru? Rádi vaše přání splníme. Vnitřní bazén umožňuje koupání po celý rok a nikdy se nemusíte starat, jaké je právě počasí. Není potřeba ani řešit problém s padajícím listím a dalšími nečistotami - údržba je tedy příjemně jednoduchá. Počítejte se speciální místností pro bazén už v projektu domu a určitě se nám podaří najít takové technické řešení, které vám přinese největší pohodlí. Víme přesně, co vnitřní bazén potřebuje, a pamatujeme na všechno. Vám už stačí jenom navštívit náš showroom a vybrat si tvar, materiál a barvu.


druhy uživatelů 3 False

Materiály a barvy

Provedeme vás nepřebernými možnostmi nabízených barev, tvarů a materiálů, takže si můžete zvolit bazén přesně na míru svým představám. Díky svým zkušenostem jsme schopni najít řešení i pro nestandardní podmínky. V jedinečnosti návrhu se odrazí váš osobní vkus i praktické nároky.


Fóliové

Plastové

Betonové s obkladem

druhy materiálů 3 False

Konstrukce bazénů

 
Skimmerové

Na bazénu je umístěn jeden nebo více skimmerů (skimmer je jednoduché zařízení umístěné v úrovni hladiny vody v bazénu, které odvádí vodu a nečistoty potrubím k filtraci) kudy je odváděna voda z bazénu do filtrace, prochází přes zařízení na úpravu vody, ohřev a odtud přes vtokové trysky se vrací zpět do bazénu. Systém není vybaven akumulační jímkou.
 

 
 
 
Přelivové

V úrovni ochozu bazénu je po celém obvodu nebo jeho části umístěn přelivný žlábek, kterým voda samovolně odtéká do akumulační jímky. Dál je systém stejný jako u řešení se skimmerem. Tento systém spolu s nastavitelnými tryskami zabezpečuje dokonalé mísení vody v bazénu a reprezentativní vzhled. Je stavebně a technologicky náročnější.
 

 
 
individuálních rozměrů 999 False

Video bazén


False

Kontaktujte nás a získejte více informací


*
*